Vyhřívané stany MOBIBA

Tyto vyhřívané stany MOBIBA ( Mobile Banja ) pochází původně z Ruska. Tam jsou také testovány v těch nejextrémnějších podmínkách. Jsou původně využívány jako klasické mobilní sauny ( Banji ), které velmi jednoduše sbalíte do přepravní tašky a díky tomu si svoji saunu můžete dopřát v podstatě na jakémkoliv místě Vás napadne. Mají ale i širší využití. Nemusí nutně sloužit jen jako mobilní sauny, ale i jako klasické vyhřívané stany. To ocení například rybáři, lovci anebo milovníci pobytů v přírodě. Jak moc si stan vytopíte, záleží jen na Vás. Stany se díky nerezovým kamnům dají vytopit až na 100 °C. V nabídce jsou stany různých velikostí a je tu možnost výběru z 2 druhů kamen a širokého příslušenství. Kamna jsou celonerezová, bezpečnostní a přizpůsobená pro použití vevnitř stanu. Bezpečnost je zde na prvním místě a tomu byly přizpůsobeny veškeré použité materiály. Proto se při správné manipulaci nemusíte obávat žádné nehody.

Stany jsou z polyesteru Oxford s vodním sloupcem 3.000 mm a kvalitní duralové tyčové konstrukce, což zaručuje dostatečnou voděodolnost a stabilitu. Stany jsou dodávány bez podlahy, ale je možno dokoupit speciální tepelně izolační a voděodolnou podlahu.

Obrovskou výhodou těchto stanů je jejich výška od 190 cm. Díky tomu se ve stanu můžete pohybovat ve zcela vzpřímené poloze.

Je jen na Vás, kterou variantu si zvolíte a zda stan budete používat tradičně k saunování u Vás na zahradě či přírodě anebo jako pohodlné vyhřívané mobilní obydlí například při rybolovu.

Ceník